Viens no biedrības « Piena ceļš » mērķiem ir atbalstīt visa veida ekoloģiskos pasākumus, jo mūsu visu veselība neapšaubāmi ar to ir šodien saistītas.  Ar šo tēmu jau nodarbojas neskaitāmas bezpeļņas organizācijas, tīklveidā savienojot biedrus  visā pasaulē, tādā veidā viena otru stiprinot, atbalstot akcijas un apmainot aktuālāko informāciju.  Biedrība  « Piena ceļš »  ir ņēmusi par piemēru un kā biedrs atbalsta  franču bezpeļņas organizāciju Colibris (http://www.colibris-lemouvement.org)

Biedrība « Piena ceļš » smeļas Francijas ekoloģisko biedrību krājumos, jo Fancijā šajā jomā biedrībām nu jau ir 30 gadu pieredze. Tika atbalsīta informācijas bukleta par GMO izplatīšana šādās mājaslapās:

http://www.zemesdraugi.lv/documents/gmo_miti_un_fakti.pdf  

http://www.brivsnogmo.lv/

http://parveseligulatviju-bezgmo.blogspot.com/

http://youtu.be/Njd0RugGjAg

Biedrība arī gādāja par Colline Serreau franču filmas « Kopēja posta vietējie risinājumi »    tulkošanu.  Šo filmu pirmo reizi biedrība « Piena ceļš » rādīja Salaspilī par sēklām organizētajā seminārā.

Saite uz filmu:  http://www.youtube.com/playlist?list=PLB14399D6C60A6A1B

Lai sagatavotu  tulkojuma ieskaņojumu  latviešu valodā, abi ar Dāvi Bojāru  stradājām gandrīz līdz rīta ausmai. Galveno panācām – visu satura  skanīgu noformējumu ar vienu blasi. Lai to pašu panāktu ar vairākām balsīm, vajadzētu  paredzēt daudz vairāk laika un pavisam citu budžetu. Izlēmām, ka galvenais šai filmai ir tās satura dotā informācija, kuru mēs pa abiem spējēm  « finansēt » ar  mūsu  pārliecības pilno enerģiju vien.